Kavelnummer 2024109-012 | Benefit Auction - PUNT.vzw - Hasselt
BELANGRIJK
Wij adviseren U om naar de kijkdag te komen.
Artikel 2 van de veilvoorwaarden: Alle goederen worden verkocht in de staat waarin ze zich bevinden, hetzij door de koper gezien of niet gezien, geïnspecteerd. De functionaliteit van elk product is niet getest. De koper weet dat bij de verkoping geen verhaalrecht is wegens gebreken aan de koopwaar. Alle goederen worden verkocht zonder waarborg, zelfs indien de staat, aard, de hoeveelheid, de afmetingen of benaming niet conform is met de beschrijving op de site of in de catalogus.
Belga Veilingen of één van haar partners is niet de eigenaar van de te veilen kavels en dus ook niet de verkoper. De veiling vindt plaats in opdracht van derden alsook de facturatie.
Belga Veilingen of één van haar partners is bemiddelaar tussen koper en verkoper.
Uw kavels laten bezorgen ? Lees meer
Klantenservice
Kavelnummer 2024109-012 | Kunst
Waterverf op papier - Kunstwerk, gecreëerd door Ayke Gubbels: psychologisch consulente, mental health activist en oprichtster van Punt.vzw, medeorganisator van de mars tegen seksueel geweld.
Met dit werk weerspiegelt Ayke de kracht van het vrouwelijke lichaam. Als therapeut en activist gebruikt ze kunst als een krachtig middel om emoties te uiten en innerlijke rust te vinden.
Op 26 April van 10:00u tot 14:00u te Luikersteenweg 344 3500 Hasselt
Op 07 mei van 10:00u tot 14:00u te Luikersteenweg 344 3500 Hasselt
BTW | Opgeld | BTW Opgeld |
---|---|---|
0% | 0% | 0% |
Door uw bod te bevestigen gaat u akkoord met de algemene voorwaarden.
(Voorbeeld met volgend minimum bod)
Minimum bod | BTW | Opgeld | BTW Opgeld |
---|---|---|---|
0% | 0% | 0% | |
€{{ bidMinimumAmount }} | €{{ bidVat }} | €{{ bidFee }} | €{{ bidFeeVat }} |
BTW | Opgeld | BTW Opgeld |
---|---|---|
0% | 0% | 0% |
€{{ bidVat }} | €{{ bidFee }} | €{{ bidFeeVat }} |
Door uw bod te bevestigen gaat u akkoord met de algemene voorwaarden.