Kavelnummer 2024275-022 | Consumenten & Divers Valkenswaard (NL)
BELANGRIJK
Wij adviseren U om naar de kijkdag te komen.
Artikel 2 van de veilvoorwaarden: Alle goederen worden verkocht in de staat waarin ze zich bevinden, hetzij door de koper gezien of niet gezien, geïnspecteerd. De functionaliteit van elk product is niet getest. De koper weet dat bij de verkoping geen verhaalrecht is wegens gebreken aan de koopwaar. Alle goederen worden verkocht zonder waarborg, zelfs indien de staat, aard, de hoeveelheid, de afmetingen of benaming niet conform is met de beschrijving op de site of in de catalogus.
Belga Veilingen of één van haar partners is niet de eigenaar van de te veilen kavels en dus ook niet de verkoper. De veiling vindt plaats in opdracht van derden alsook de facturatie.
Belga Veilingen of één van haar partners is bemiddelaar tussen koper en verkoper.
Uw kavels laten bezorgen ? Lees meer
Klantenservice
Kavelnummer 2024275-022 | Antiek
Stap terug in de tijd met deze prachtige, authentieke Oud-Hollandse winkelbar/toonbank. Dit unieke stuk is niet alleen een schitterende toevoeging aan uw interieur, maar vertelt ook een verhaal van vakmanschap en nostalgie. Perfect voor liefhebbers van vintage, antiek en historische charme.
Kenmerken:
Oorsprong: Deze toonbank dateert uit het begin van de 19e eeuw en ademt de sfeer van een klassieke dorpswinkel.
Materiaal: Gemaakt van massief hout, met een prachtige patina die door de jaren heen alleen maar mooier is geworden.
Details: Fijne ambachtelijke details zoals sierlijke houtsnijwerken en glaswerk.
Functionaliteit: Voorzien van ruime opbergmogelijkheden met verschillende vakken.
Afmetingen: Ideaal formaat voor een breed scala aan toepassingen, zowel in huis als in een commerciële omgeving. Hoek is 2840mm x2680mm en 1000mm hoog. Achterwand 3100mm x630mm diep en 1580mm hoog
Opbouwen: De bar is gedomenteerd en opgebouwd voor de foto's, er zitten meerdere onderdelen en een pallet vol hout bij om de bar compleet te maken.
Waarom Kiezen Voor Deze Toonbank?
Tijdloze Schoonheid: De tijdloze elegantie en het klassieke ontwerp maken deze toonbank een blikvanger in elke ruimte.
Authentieke Sfeer: Voeg een stukje geschiedenis toe aan uw interieur en geniet van de warme, uitnodigende uitstraling van dit unieke meubelstuk.
Duurzaam: Gemaakt van hoogwaardig hout en met de hand vervaardigd, deze toonbank is gebouwd om generaties lang mee te gaan.
Veelzijdig Gebruik: Perfect als toonbank in een boetiek of café, maar ook geweldig als een statement stuk in uw huis of mancave.
Historie en Herkomst:
Deze winkelbar is een prachtig voorbeeld van traditioneel Nederlands vakmanschap. Het heeft jarenlang dienst gedaan in een kleine dorpswinkel en draagt sporen van een rijk verleden, wat bijdraagt aan zijn karakter en charme.
op afspraak te Dragonder 34 B 5555 XZ Valkenswaard. Nederland maak afspraak
Op 28 augustus van 18:00u en 20:00u te Dragonder 34 B 5555 XZ Valkenswaard. Nederland
De opdrachtgever kan uw gewonnen goederen verzenden prijs aanvraag
BTW | Opgeld | BTW Opgeld |
21% | 18% | 21% |
Door uw bod te bevestigen gaat u akkoord met de algemene voorwaarden.
(Voorbeeld met volgend minimum bod)
Minimum bod | BTW | Opgeld | BTW Opgeld |
21% | 18% | 21% | |
€{{ bidMinimumAmount }} | €{{ bidVat }} | €{{ bidFee }} | €{{ bidFeeVat }} |
BTW | Opgeld | BTW Opgeld |
21% | 18% | 21% |
€{{ bidVat }} | €{{ bidFee }} | €{{ bidFeeVat }} |