2021110
nog enkele dagen tovert chef Jacques Colemont de heerlijkste gerechten op uw bord en dan sluit hij de deuren van zijn gerenommeerd restaurant "FIGARO". Hij gaf de opdracht aan Belga Veilingen om de inboedel online te veilen.
Deel 1: zaal en decoratie
Dinsdag 22 juni 2021 van 11u tot 16u te 3500 Hasselt, Mombeekdreef 38
Dinsdag 29 juni 2021 van 10u00 tot 15u te Hasselt, Mombeekdreef 38
Mombeekdreef 38, 3500 Hasselt,België
BELANGRIJK
Let op: andere afhaaldagen zijn onmogelijk. (artikel 8 van de veilvoorwaarden)
Wij adviseren U om naar de kijkdag te komen.
Artikel 2 van de veilvoorwaarden: Alle goederen worden verkocht in de staat waarin ze zich bevinden, hetzij door de koper gezien of niet gezien, geïnspecteerd. De functionaliteit van elk product is niet getest. De koper weet dat bij de verkoping geen verhaalrecht is wegens gebreken aan de koopwaar. Alle goederen worden verkocht zonder waarborg, zelfs indien de staat, aard, de hoeveelheid, de afmetingen of benaming niet conform is met de beschrijving op de site of in de catalogus.
Belga Veilingen of één van haar partners is niet de eigenaar van de te veilen kavels en dus ook niet de verkoper. De veiling vindt plaats in opdracht van derden alsook de facturatie.
Belga Veilingen of één van haar partners is bemiddelaar tussen koper en verkoper.
Uw kavels laten bezorgen ? Lees meer
Klantenservice